3D Kılıç Ustası

3D Kılıç Ustası3D Kılıç Ustası tüm çocuklar tarafından beğenilebilecek hatta yetişkinlerin de hayran kalacağı türde bir oyun olduğunun altını çizmek isteriz. 3D Kılıç Ustası bizlere bu zamana kadar en fazla sevilen ilerlemeli oyunlardan birini anımsattığını söyleyebiliriz. Bu oyun ise Metal Jacket serisidir. Biliyorsunuz atari salonlarına gidilerek tek geçilen oyun her zaman Metal Jacket oyunuydu. 3D Kılıç Ustası 3d oyunu da bu oyuna birçok benzer özelliği taşıması sayesinde gözümüzden kaçmadı ve sizlere aktarmış bulunuyoruz.

3D Kılıç Ustası uzak doğunun tüm yeteneklerine sahip olan ve sevgilisini kaybetmiş bir Ninja. Bu Ninja kılıç ustalığının yanında yıldız fırlatarak da düşmanlarından oldukça kendisini farklı kılmaktadır. Zaten 3D Kılıç Ustası oyununda karşımızda ruhları olmayan iskeletlerle savaşarak oyunumuza başlıyoruz. Fakat bu yolculuğun oldukça zor geçeceğini belirtmek isteriz.

3D Kılıç Ustası oyununa filmlerde gördüğünüz tüm Ninja özellikleri mevcut olup düşmanlarınızı bu sayede kolayca alt edebiliyorsunuz. Eğer düşmanlarınızla savaşırken bir anlık boşluğunuz sizi ölüme sürükleyebilir. Fazla bir can hakkımız olmadığı için de buna dikkat etmeniz gerektiğini ayrıca belirtmek istedik.

Oyunda Mouse kullanmıyorsunuz. Yalnızca klavye tuşlarından A, S, D, W olanlar yön tuşları ve J, K, U ve I tuşları ise dövüş tekniklerini yapmanızı sağlıyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>