3D Robot Savaşı

3d robot savaşı3D Robot savaşı oyunu gerçekten yaratıcılığını konuşturan bir yapımcı tarafından geliştirildiği mevcut. Hem aksiyon oyunları hem de 3d oyun özelliği taşıması olması da oyunu gerçekten çekici kılarak sizleri başından kaldırmayacağına emin olabilirsiniz. 3D Robot savaşı oyunundan hiç sıkılmayacağınıza emin olabilirsiniz.

3D Robot savaşı farklı oyun türleri arayanlar için gerçekten ideal bir oyun. Oyun içerisinde 3 farklı 3d robot olması, canavarların 3d canavarlar olması, ayrıca oyunun stratejik bir oyun olması bütün oyunlardaki duyguları adeta bir araya toplamış. Oyunda stratejiye oldukça önem vermelisiniz. Hangi robotun nereye, hangisinin nereye gitmemesi gerektiğine dikkat etmeli ondan sonra robotları hareket ettirmelisiniz.

Geleceğin robotları ve kimyasallarla değişmiş canlıların yaratık haline geldiği bu dönemde bu canlıları temizlemek sizlere düşüyor. 3D Robot savaşı sayesinde hem aksiyon, hem strateji, hem de savaş oyununu bir arada oynayabilirsiniz. Gerekli ipuçları ise oyun başladığında sizlere veriliyor. İlk iki bölümün biraz sizleri sıkacağını fakat daha sonra oyunun esrarengiz bir hal alacağını da belirtmek isterim.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>