3D Şöför Anne Oyunu Hileleri

Şoför Anne oyunumuzun ismini ilk duyduğunuzda garipseyebilirsiniz ama Şoför Anne oyununu oynadıktan sonra neden bu başlığı verdiğimizi anlayacaksınız.

Oyun bir araba yarışı oyunu fakat bir annenin kontrolünde geçiyor. Bir kadının araba sürüşüne göre oldukça kıvrak hareketler yapabilen Şoför Annemiz çocuklarını okula zamanında yetiştirmesi gerekiyor.

Şoför Anne oyunumuzda yukarıda da belirttiğimiz gibi aracımızı 4 çocuklu bir anne kullanıyor.

Çocuklarını zamanında okula yetiştirmesi gereken annenin 4 okula da zamanında gitmesi biraz imkansız gözükebilir fakat çılgın bir şekilde araba kullanan şoför annemizi iyi yönlendirebilirsek gereğinden daha da kısa sürede okullara çocukları dağıtabiliyoruz.

Şoför Anne oyununda kısa yolları iyi bilmek gerekiyor. Bu kısa yolları zaman içerisinde daha çabuk öğreniyorsunuz.

Yola çıktıktan sonra çocuklarınızı yetiştiremeyecek gibi olduğunuzda saat hediyeleri çıkarak okula zamanında yetiştirebilme imkanınız doğuyor.

Oyun biraz Crazy Taxi oyununu andırsa da oldukça güzel bir oyun. Araba yarışını zamanla yarışarak oynamasını seven herkese tavsiye ediyoruz.

Link: http://www.3doyunlar.com/sofor-anne.htm

Kaynak: http://www.3doyunlar.com

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>